Rozvrh aktivit

Kurzy pro rodiče s dětmi

Kurzy pro dospělé

Kurzy pro děti

 

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota
07.30
Jógový budíček
Ranní power joga pro dospělé
07.30 - 08.20
Zahájení kurzu 17.9.2024
Jógový budíčekLektorka Jana Ježová
07.45
08.00
08.15
09.00
Zahradníčci
Hravé zahradničení pro rodiče s dětmi
09.00 - 10.30
Termín zahájení bude upřesněn
ZahradníčciLektorka Monika Krolová
Coworking s hlídáním
Sdílený pracovní prostor
09.00 - 12.00
začíná se 9.1.2024
Coworking s hlídánímNutné přihlášení a registrace předem na našem webu
Drobečci
Cvičení pro rodiče s dětmi 1 - 2 roky
09.00 - 10.00
začíná se 4.1.2024, nové pololetí od 15.2.2024
DrobečciLektorka Míša Ettlerová
Coworking s hlídáním
Sdílený pracovní prostor
09.00 - 12.00
začíná se 12.1.2024
Coworking s hlídánímNutné přihlášení a registrace předem na našem webu

Žirafí rejdiště
Volná herna pro rodiče s dětmi
09.00 - 12.00
začíná se 12.1.2024
Žirafí rejdištěNutná registrace předem
Sobotní kurz KRESBY
Kurz kresby pro děti od 10 let a dospělé
09.00 - 11.30
Zahájení 7.9.2024
Sobotní kurz KRESBYLektorka Daniela Matejovičová
09.15
09.30
09.45
10.00
Drobci
Cvičení pro rodiče s dětmi 2 - 3 roky
10.10 - 11.10
začíná se 4.1.2024, nové pololetí zahájí 15.2.2024
DrobciLektorka Míša Ettlerová
10.15
10.30
10.45
11.00
Jógohrátky - MINi
Jóga pro rodiče s ležícími miminky
11.00 - 11.45
zahájení bude upřesněno
Jógohrátky - MINiLektorka Nikola Repková

Jógohrátky
Jóga pro rodiče s dětmi ve věku 2 - 4 roky
11.05 - 11.50
Zahájení od 18.9.2024
JógohrátkyLektorka Dorka Špalková
11.15
11.30
11.45
13.00
Kreativní dílna pro seniory
Začíná se 2.1.2024
13.00 - 15.00
Pro seniory
Kreativní dílna pro seniorylektorka Jiřina Říhová

Neztraťte hlavu
Začíná se 23.1.2024
13.30 - 14.30
Pro seniory - koná se v DPS u lékárny
Neztraťte hlavuLektorka Lenka Šeráková
13.15
13.30
Keramika pro děti
Pro děti 5-14 let
13.30 - 15.30
lekce 1x14 dní, zahájení 23.2.2024 pro skupinu Spirála
Keramika pro dětiLektorka Dagmar Přibylová
13.45
14.00
Drobínci
Pro děti od 6měs. do 1 roku
14.00 - 14.45
zahájení odloženo z důvodu nízkého počtu zájemců. Přihlašování stále běží
DrobínciLektorka Míša Ettlerová
14.15
14.30
14.45
15.00
15.15
16.00
Melody club
Hudební klub pro žáky prvního stupně s profi zpěvačkou
16.00 - 17.00
Začíná se 14.2.2024
Melody clubLektorka Soňa Nábělková

Sportík
Sportovní kroužek pro děti 4 - 9 let
16.30 - 17.30
koná se v Sokolovně, zahájení nového pololetí 14.2.2024
SportíkLektorky Lenka a Niky Prudíkovy

Jogínci
Jóga pro děti či rodiče s dětmi ve věku 3 - 6let
16.50 - 17.35
začíná se 6.3.2024
JogínciLektorka Nikola Repková
Pinokio
Divadelní kroužek pro děti od 5 do 10 let
16.00 - 17.00
nové předplatné začíná 15.2.2024
PinokioLektorka Barbora Moučková
16.15
Taneční skupina Crazy pompons baby
dívky od 4 do 6 let
16.15 - 17.00
začíná se 19.9.2023
Taneční skupina Crazy pompons babyLektorka Mirka Šmardová
16.30
Zdravotní cvičení pro seniory
Pro seniory
16.30 - 17.20
Začíná se 15.1.2024
Zdravotní cvičení pro senioryLektorka Hana Šeráková

Trénujeme nejen na přijímačky
Trénink nejen na přijímačky z 9. třídy
16.30 - 18.00
Začíná se 8.1.2024

Rehabilitační cvičení SM systém I
Pro dospělé
17.30 - 18.30
začíná se 11.9.2023
16.45
17.00
Slavíček I
Folklórní kroužek pro děti 3 - 6 let
17.10 - 17.55
začíná se 19.9.2023
Slavíček ILektorka Mirka Šmardová
Berušky
Taneční kroužek pro děti 3-5 let
17.00 - 17.45
začíná se 21.9.2023
BeruškyLektorka Kateřina Dobrovolná
Cestou umění
Výtvarný kurz pro děti od cca 10 let
17.00 - 19.00
zahájení nového kurzu 23.2.2024
Cestou uměníLektorka Lenka Šeráková
17.15
17.30
17.45
Yoga zdravě
Kurz jógy pro zdravé a funkční tělo pro dospělé
17.45 - 18.45
začíná se 13.9.2023
Yoga zdravěLektorka Dorka Špalková

Power joga
Pro dospělé
18.30 - 19.30
koná se v Lišce, zahájení nového předplatného 24.1.2024
Power jogaLektorky Jana Ježová a Soňa Smržová

Anglická konverzace s rodilými mluvčími
Pro dospělé
19.00 - 20.00
od 20.3.2024

Relax joga
Relaxační cvičení pro dospělé
19.00 - 20.15
zahájení nového pololetí 14.2.2024
Relax jogaLektorka Klára Hanáková
Gymnastika I
Pro děti od 5 do 7 let
17.45 - 18.30
začíná se 21.9.2023
Gymnastika ILektorka Kateřina Dobrovolná
18.00
Slavíček II
Folklórní kroužek pro děti 7 - 12 let
18.00 - 18.55
začíná se 19.9.2023
Slavíček IILektorka Mirka Šmardová

Keramika pro dospělé
Pro dospělé
18.00 - 19.30
Koná se 1x2 týdny, zahájení 10.9.2024
Keramika pro dospěléLektorka Daniela Matejovičová

Angličtina pro věčné začátečníky
18.30 - 20.00
Kapacita kurzu je bohužel zcela naplněna
18.15
18.30
Rehabilitační cvičení SM systém II
Pro dospělé
18.30 - 19.30
začíná se 11.9.2023
18.45
19.00
Hathajóga
jóga se zaměřením na tělo i duši
19.00 - 20.00
nové předplatné začíná 15.2.2024
HathajógaLektor Vojtěch Ettler
19.15
19.30
Rehabilitační cvičení SM systém III
Pro dospělé
19.30 - 20.30
začíná se 11.9.2023
19.45
20.00
Jóga pro muže
Pro muže
20.00 - 21.00
Nové předplatné začíná 7.3.2024
Jóga pro mužeLektor Vojta Ettler
20.15
20.30
20.45

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Sobota

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota
09.00
Sobotní kurz KRESBY
Kurz kresby pro děti od 10 let a dospělé
09.00 - 11.30
Zahájení 7.9.2024
Sobotní kurz KRESBYLektorka Daniela Matejovičová
09.15
09.30
09.45
10.00
10.15
10.30
10.45
11.00
11.15
13.30
Keramika pro děti
Pro děti 5-14 let
13.30 - 15.30
lekce 1x14 dní, zahájení 23.2.2024 pro skupinu Spirála
Keramika pro dětiLektorka Dagmar Přibylová
13.45
14.00
14.15
14.30
14.45
15.00
15.15
16.00
Melody club
Hudební klub pro žáky prvního stupně s profi zpěvačkou
16.00 - 17.00
Začíná se 14.2.2024
Melody clubLektorka Soňa Nábělková

Sportík
Sportovní kroužek pro děti 4 - 9 let
16.30 - 17.30
koná se v Sokolovně, zahájení nového pololetí 14.2.2024
SportíkLektorky Lenka a Niky Prudíkovy

Jogínci
Jóga pro děti či rodiče s dětmi ve věku 3 - 6let
16.50 - 17.35
začíná se 6.3.2024
JogínciLektorka Nikola Repková
Pinokio
Divadelní kroužek pro děti od 5 do 10 let
16.00 - 17.00
nové předplatné začíná 15.2.2024
PinokioLektorka Barbora Moučková
16.15
Taneční skupina Crazy pompons baby
dívky od 4 do 6 let
16.15 - 17.00
začíná se 19.9.2023
Taneční skupina Crazy pompons babyLektorka Mirka Šmardová
16.30
Trénujeme nejen na přijímačky
Trénink nejen na přijímačky z 9. třídy
16.30 - 18.00
Začíná se 8.1.2024
16.45
17.00
Slavíček I
Folklórní kroužek pro děti 3 - 6 let
17.10 - 17.55
začíná se 19.9.2023
Slavíček ILektorka Mirka Šmardová
Berušky
Taneční kroužek pro děti 3-5 let
17.00 - 17.45
začíná se 21.9.2023
BeruškyLektorka Kateřina Dobrovolná
Cestou umění
Výtvarný kurz pro děti od cca 10 let
17.00 - 19.00
zahájení nového kurzu 23.2.2024
Cestou uměníLektorka Lenka Šeráková
17.15
17.30
17.45
Gymnastika I
Pro děti od 5 do 7 let
17.45 - 18.30
začíná se 21.9.2023
Gymnastika ILektorka Kateřina Dobrovolná
18.00
Slavíček II
Folklórní kroužek pro děti 7 - 12 let
18.00 - 18.55
začíná se 19.9.2023
Slavíček IILektorka Mirka Šmardová
18.15
18.30
18.45

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Sobota

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota
09.00
Zahradníčci
Hravé zahradničení pro rodiče s dětmi
09.00 - 10.30
Termín zahájení bude upřesněn
ZahradníčciLektorka Monika Krolová
Drobečci
Cvičení pro rodiče s dětmi 1 - 2 roky
09.00 - 10.00
začíná se 4.1.2024, nové pololetí od 15.2.2024
DrobečciLektorka Míša Ettlerová
Žirafí rejdiště
Volná herna pro rodiče s dětmi
09.00 - 12.00
začíná se 12.1.2024
Žirafí rejdištěNutná registrace předem
09.15
09.30
09.45
10.00
Drobci
Cvičení pro rodiče s dětmi 2 - 3 roky
10.10 - 11.10
začíná se 4.1.2024, nové pololetí zahájí 15.2.2024
DrobciLektorka Míša Ettlerová
10.15
10.30
10.45
11.00
Jógohrátky - MINi
Jóga pro rodiče s ležícími miminky
11.00 - 11.45
zahájení bude upřesněno
Jógohrátky - MINiLektorka Nikola Repková

Jógohrátky
Jóga pro rodiče s dětmi ve věku 2 - 4 roky
11.05 - 11.50
Zahájení od 18.9.2024
JógohrátkyLektorka Dorka Špalková
11.15
11.30
11.45
14.00
Drobínci
Pro děti od 6měs. do 1 roku
14.00 - 14.45
zahájení odloženo z důvodu nízkého počtu zájemců. Přihlašování stále běží
DrobínciLektorka Míša Ettlerová
14.15
14.30
16.45
Jogínci
Jóga pro děti či rodiče s dětmi ve věku 3 - 6let
16.50 - 17.35
začíná se 6.3.2024
JogínciLektorka Nikola Repková
17.00
17.15
17.30

Pondělí

Středa

Čtvrtek

Pátek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota
07.30
Jógový budíček
Ranní power joga pro dospělé
07.30 - 08.20
Zahájení kurzu 17.9.2024
Jógový budíčekLektorka Jana Ježová
07.45
08.00
08.15
09.00
Coworking s hlídáním
Sdílený pracovní prostor
09.00 - 12.00
začíná se 9.1.2024
Coworking s hlídánímNutné přihlášení a registrace předem na našem webu
Coworking s hlídáním
Sdílený pracovní prostor
09.00 - 12.00
začíná se 12.1.2024
Coworking s hlídánímNutné přihlášení a registrace předem na našem webu
Sobotní kurz KRESBY
Kurz kresby pro děti od 10 let a dospělé
09.00 - 11.30
Zahájení 7.9.2024
Sobotní kurz KRESBYLektorka Daniela Matejovičová
09.15
09.30
09.45
10.00
10.15
10.30
10.45
11.00
11.15
11.30
11.45
13.00
Kreativní dílna pro seniory
Začíná se 2.1.2024
13.00 - 15.00
Pro seniory
Kreativní dílna pro seniorylektorka Jiřina Říhová

Neztraťte hlavu
Začíná se 23.1.2024
13.30 - 14.30
Pro seniory - koná se v DPS u lékárny
Neztraťte hlavuLektorka Lenka Šeráková
13.15
13.30
13.45
14.00
14.15
14.30
14.45
16.30
Zdravotní cvičení pro seniory
Pro seniory
16.30 - 17.20
Začíná se 15.1.2024
Zdravotní cvičení pro senioryLektorka Hana Šeráková
16.45
17.00
17.15
17.30
Rehabilitační cvičení SM systém I
Pro dospělé
17.30 - 18.30
začíná se 11.9.2023
17.45
Yoga zdravě
Kurz jógy pro zdravé a funkční tělo pro dospělé
17.45 - 18.45
začíná se 13.9.2023
Yoga zdravěLektorka Dorka Špalková

Power joga
Pro dospělé
18.30 - 19.30
koná se v Lišce, zahájení nového předplatného 24.1.2024
Power jogaLektorky Jana Ježová a Soňa Smržová

Anglická konverzace s rodilými mluvčími
Pro dospělé
19.00 - 20.00
od 20.3.2024

Relax joga
Relaxační cvičení pro dospělé
19.00 - 20.15
zahájení nového pololetí 14.2.2024
Relax jogaLektorka Klára Hanáková
18.00
Keramika pro dospělé
Pro dospělé
18.00 - 19.30
Koná se 1x2 týdny, zahájení 10.9.2024
Keramika pro dospěléLektorka Daniela Matejovičová

Angličtina pro věčné začátečníky
18.30 - 20.00
Kapacita kurzu je bohužel zcela naplněna
18.15
18.30
Rehabilitační cvičení SM systém II
Pro dospělé
18.30 - 19.30
začíná se 11.9.2023
18.45
19.00
Hathajóga
jóga se zaměřením na tělo i duši
19.00 - 20.00
nové předplatné začíná 15.2.2024
HathajógaLektor Vojtěch Ettler
19.15
19.30
Rehabilitační cvičení SM systém III
Pro dospělé
19.30 - 20.30
začíná se 11.9.2023
19.45
20.00
Jóga pro muže
Pro muže
20.00 - 21.00
Nové předplatné začíná 7.3.2024
Jóga pro mužeLektor Vojta Ettler
20.15
20.30
20.45
No events available!