Yoga zdravě

Yoga zdravě

Kurzy pohybu pro zdravé a funkční tělo. A to speciálně pro všechny ?. Důležité jako prevence bolesti zad, mobilizace kloubů. Důraz kladen na práci s HSS-hlubokým stabilizačním systémem. Sestava se proměňuje, ale střed těla zůstává zpevněný, pohyb následuje plynutí dechu a pozornost se přesunuje kousek po kousku po celém těle. Důraz kladen na individuální přístup. Každý přichází kvůli něčemu jinému a pro něco jiného. Ukážeme vám, jak se dostat do základních a posléze i pokročilých pozic. Důležité je najít si správný směr a dech. Pokud vám nějaká pozice nedělá dobře, vynecháte ji. Pokud vás něco pobolívá, dovedu vás do relaxační pozice. Základem jsou i rehabilitační pozice.

Lektorka: Dorka Špalková – lektorka Fitness jógy a párové akrobacie, která se dále věnuje aktivitám typu flyjóga, Ashtanga vinyasa jóga, pole dance, aerial hoop, aerial silks, kruhovým a balančním cvičením a rehabilitačnímu cvičení.

Kdy:       středa  17:45 – 18:45 (začíná se 13.9.2023)

Kde:      v prostorách RC Žirafa, místnost Rejdiště, Fügnerovo nábřeží 129, Bílovice nad Svitavou

Cena:

  • předplatné 1600,-Kč / 10 lekcí

Kurz bude otevřen při přihlášení min. 8 zájemců.

POZOR! Pro více informací a rezervaci kurzu kontaktujte, prosím, přímo lektorku Dorku na bistroanatomy@gmail.com | 725 318 915  

Údaje k platbě viz odkaz >>> https://bistroanatomy.cz/kontakt/