Pinokio

Pinokio

Divadelní kroužek pro děti od 5 do 10 let

Láká vaše dítko svět divadelních prken a chtělo by ho zažít na vlastní kůži? Pak neváhejte a přihlaste ho do našeho nového divadelního kroužku pod vedením herečky Báry Moučkové. Děti se naučí základům herectví zábavnou a nenásilnou formou prostřednictvím her, do kterých budou zakomponovány činnosti, které herec využívá po celou dobu… ať už jsou to dechová cvičení, rozmluvení, rozhýbání, uvolnění, procvičování paměti… S postupným rozvíjením hereckých dovedností půjde ruku v ruce i nácvik drobného představení, součástí kurzu bude i exkurze v některém z velkých brněnských divadel. Zkrátka určitě je na co se těšit:-)

Lektorka: Barbora Moučková (Má vystudované herectví, účinkuje v divadelní agentuře Pierrot, divadlo je její láskou již od malička. Už jako dítě hrávala ve Slováckem divadle, pak následovalo studium na herecké konzervatoři v Ostravě, kde měla také možnost hostovat v několika Ostravských divadlech. V současné době je na rodičovské dovolené a touží předávat svou lásku k divadelnímu světu i vašim dětem.)

Kdy: čtvrtek 16:00 – 17:00 (aktuální předplatné bude vyčerpáno do konce ledna. Lekce nového pololetí budou zahájeny 15.2.2024)

Kde:      v Rejdišti rodinného centra Žirafa, Fügnerovo nábřeží 129, Bílovice nad Svitavou

Cena:

  • předplatné 1125,- Kč / 15 lekcí /člen Žirafy
  • předplatné 1350,-Kč / 15 lekcí/ostatní

Přihlašování na kroužek prostřednictvím formuláře ZDE.

Kroužek bude otevřen při přihlášení min. 7 zájemců.