Jógohrátky

Jógohrátky

Novinka v Žirafě!

Zveme vás na nové lekce dopolední jógy určené speciálně pro maminky s dětmi ve věku 1,5 – 3 roky. V lekcích se společně naladíme na své tělo i mysl. Provázet nás bude hudba, rytmy, zpěv a hra s balančními cvičeními vycházejícími z klasických jógových ásan – vše podle fyzických možností dětí i jejich aktuálního naladění. Cílem lekcí je posilovat vztah k vlastnímu tělu, bezpečně prožívat emoce, učit se relaxaci a uvolnění, rozvíjet láskyplný vztah mezi rodičem a dítětem. Od lekcí prosím nečekejte striktní jógové cvičení – cílem je být spolu a společně prožívat radost ze sebe navzájem,  z pohybu, hudby a příběhů, které se v józe skrývají. Jemná „jóga“ nám k tomu pouze napomáhá otevřít bránu. Maminky se mohou těšit na jednoduché cviky pro posílení středu těla a pánevního dna. 

Lektorka:  Nikola Repková

Kdy: středa 10:00 – 11:00 (začíná se 20.9.2023) – NOVÉ UPOZORNĚNÍ – ve dnech 1.11. a 8.11. lekce neproběhnou z důvodů na straně lektorky. Budou nahrazeny v únoru.

Kde:      v prostorách RC Žirafa, místnost Rejdiště, Fügnerovo nábřeží 129, Bílovice nad Svitavou 

Cena:

  • předplatné 1050,- Kč / 14 lekcí do konce ledna / členové RC Žirafa / rodič + dítě
  • předplatné 1260,- Kč /14 lekcí do konce ledna / ostatní / rodič + dítě

Přihlašování na kroužek prostřednictvím formuláře ZDE.

Kroužek se uskuteční při přihlášení min. 7 zájemců.

Pár slov přímo od lektorky:

K miminčí józe mne přivedl můj mladší syn a komunita kolem brněnského studia Jako doma. Po náročném porodu a šestinedělí mi společné cvičení napomáhalo vystoupit z mateřské rutiny, překonávat své hranice, sdílet veliké radosti i obavy, které jsem v mateřství měla. Od té doby jsem už u miminčí a dětské jógy zůstala – i s mladší dcerou Toničkou, kterou se mnou na lekcích potkáte. Praxi rozvíjím hlavně se svými dětmi, velikou inspirací je mi právě studio Jako doma a jeho zakladatelka Jitka Balášová. Absolvovala jsem také několik kurzů zaměřených na poprodní jógu a jógu pro miminka a batolata (Jóga s Kristy, Teri Nolet, Dvě duše na jógamatce). Jógu miluji proto, že mi dává možnost být sama sebou – vnímat své potřeby a učit se je respektovat.