Rozvrh aktivit

 

Kurzy pro rodiče s dětmi

 

Kurzy pro dospělé

 

Kurzy pro děti

 

 

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
09.00
Morning english for parents
Pro rodiče
09.00 - 10.00
Začíná se 13.9.2021
Morning english for parentsLektor Joseph Hoffman
Mrňousci I
Cvičení pro rodiče s dětmi 12 - 20 měsíců
09.00 - 09.45
od 16.9.2021
Mrňousci ILektorka Mirka Šmardová
Coworking s hlídáním
Sdílený pracovní prostor
09.00 - 12.00
od 24.9.2021
Coworking s hlídánímNutné přihlášení a registrace předem na našem webu

Žirafí rejdiště
Volná herna pro rodiče s dětmi
09.00 - 12.00
Od 24.9.2021
Žirafí rejdištěNutná registrace předem

Procházky a cvičení s kočárky
Pro dospělé s dětmi
09.35 - 11.00
Začíná se 17.9.2021
Procházky a cvičení s kočárkylektorka Lucie Matulová
09.15
09.30
Paci pac
pro děti od 1,5 do 2,5 let
09.30 - 11.00
Od 14.9.2021
Paci pacLektorka Lenka Šeráková
09.45
10.00
Mrňousci II
Cvičení pro děti 20 - 30 měsíců
10.00 - 10.45
v žirafím Rejdišti, od 16.9.2021
Mrňousci IILektorka Mirka Šmardová
10.15
10.30
10.45
11.00
Zpívánkový taneček
Taneční kroužek pro děti 2 - 3 roky
11.00 - 11.45
v žirafím Rejdišti, od 16.9.2021
Zpívánkový tanečekLektorka Mirka Šmardová
11.15
11.30
11.45
13.30
Keramika pro děti
Pro děti 5-14 let
13.30 - 15.00
Od 10.9.2021
Keramika pro dětiLektorka Daniela Matejovičová
13.45
14.00
Gymnastika
Pro děti 6-12 let
14.05 - 15.05
Začíná se 15.9.2021
GymnastikaLektorka Mirka Šmardová
14.15
14.30
14.45
15.00
16.00
Po stopách přírody
Přírodovědný kroužek pro děti 5-9 let
16.00 - 16.45
Od 4.10.2021
Po stopách přírodyLektorky Monika Krolová, Jana Kosourová
Taneční skupina Crazy pompons baby
dívky od 4 do 6 let
16.00 - 16.45
od 14.9.2021
Taneční skupina Crazy pompons babyLektorka Mirka Šmardová

Great dance I
Pro děti 6-8 let
16.15 - 17.15
V Tvořílkově, začíná se 14.9.2021
Great dance ILektorky Valentýna a Veronika

Slavíček I
Folklórní kroužek pro děti 3 - 6 let
16.55 - 17.40
od 14.9.2021
Slavíček ILektorka Mirka Šmardová
Akrobatická jóga pro rodiče s dětmi
Akrobatická jóga pro rodiče s dětmi 4 - 12 let
16.00 - 17.00
Začíná se 15.9.2021

Sportík
Sportovní kroužek pro děti 4 - 9 let
16.30 - 17.30
Koná se v Sokolovně nebo hřišti za Sokolovnou od 22.9.2021
SportíkLektorky Lenka a Niky Prudíkovy

Angličtina pro věčné začátečníky
Pro dospělé
17.15 - 18.15
Začíná se 29.9.2021

Yoga Vinyasa
Kurz fitness jógy pro dospělé
17.30 - 18.30
Začíná se 15.9.2021
Yoga VinyasaLektorka Dorka Špalková
16.15
16.30
Berušky
Taneční kroužek pro děti 3-6 let
16.30 - 17.15
od 16.9.2021
BeruškyLektorka Miriam Šerá
Výtvarný kurz
Pro děti od 12 let
16.30 - 18.30
od 17.9.2021
Výtvarný kurzLektorka Eva Dvořáková
16.45
17.00
Rehabilitační cvičení SM systém I
Pro dospělé
17.00 - 18.00
Začíná se 20.9.2021
17.15
17.30
17.45
Slavíček II
Folklórní kroužek pro děti 7 - 12 let
17.45 - 18.30
od 14.9.2021
Slavíček IILektorka Mirka Šmardová
Orientální tanec pro začátečníky
Orientální tanec pro začátečníky
17.45 - 18.45
Začíná se 23.9.2021
18.00
Rehabilitační cvičení SM systém II
Pro dospělé
18.00 - 19.00
Začíná se 20.9.2021

18.15
18.30
Power joga
Pro dospělé
18.30 - 19.30
Od 15.9.2021, koná se v Lišce
Power jogaLektorky Soňa Smržová a Jana Ježová

Anglická konverzace s rodilými mluvčími
Pro dospělé
19.00 - 20.00
od 22.9.2021
18.45
Keramika pro dospělé
Pro dospělé
18.45 - 20.15
Koná se cca 1x3 týdny, zahájení 7.9.2021
Keramika pro dospěléLektorka Daniela Matejovičová
19.00
Rehabilitační cvičení SM systém III
Pro dospělé
19.00 - 20.00
Začíná se 20.9.2021

Bylinkový cyklus pro ženy
Pro ženy a dívky
19.00 - 20.30
Začíná se 7.10.2021
Bylinkový cyklus pro ženyLektorka Radka Machátová
19.15
19.30
19.45
20.00
20.15
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
13.30
Keramika pro děti
Pro děti 5-14 let
13.30 - 15.00
Od 10.9.2021
Keramika pro dětiLektorka Daniela Matejovičová
13.45
14.00
Gymnastika
Pro děti 6-12 let
14.05 - 15.05
Začíná se 15.9.2021
GymnastikaLektorka Mirka Šmardová
14.15
14.30
14.45
15.00
16.00
Po stopách přírody
Přírodovědný kroužek pro děti 5-9 let
16.00 - 16.45
Od 4.10.2021
Po stopách přírodyLektorky Monika Krolová, Jana Kosourová
Taneční skupina Crazy pompons baby
dívky od 4 do 6 let
16.00 - 16.45
od 14.9.2021
Taneční skupina Crazy pompons babyLektorka Mirka Šmardová

Great dance I
Pro děti 6-8 let
16.15 - 17.15
V Tvořílkově, začíná se 14.9.2021
Great dance ILektorky Valentýna a Veronika

Slavíček I
Folklórní kroužek pro děti 3 - 6 let
16.55 - 17.40
od 14.9.2021
Slavíček ILektorka Mirka Šmardová
16.15
16.30
Sportík
Sportovní kroužek pro děti 4 - 9 let
16.30 - 17.30
Koná se v Sokolovně nebo hřišti za Sokolovnou od 22.9.2021
SportíkLektorky Lenka a Niky Prudíkovy
Berušky
Taneční kroužek pro děti 3-6 let
16.30 - 17.15
od 16.9.2021
BeruškyLektorka Miriam Šerá
Výtvarný kurz
Pro děti od 12 let
16.30 - 18.30
od 17.9.2021
Výtvarný kurzLektorka Eva Dvořáková
16.45
17.00
17.15
17.30
17.45
Slavíček II
Folklórní kroužek pro děti 7 - 12 let
17.45 - 18.30
od 14.9.2021
Slavíček IILektorka Mirka Šmardová
18.00
18.15

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
09.00
Mrňousci I
Cvičení pro rodiče s dětmi 12 - 20 měsíců
09.00 - 09.45
od 16.9.2021
Mrňousci ILektorka Mirka Šmardová
Žirafí rejdiště
Volná herna pro rodiče s dětmi
09.00 - 12.00
Od 24.9.2021
Žirafí rejdištěNutná registrace předem

Procházky a cvičení s kočárky
Pro dospělé s dětmi
09.35 - 11.00
Začíná se 17.9.2021
Procházky a cvičení s kočárkylektorka Lucie Matulová
09.15
09.30
Paci pac
pro děti od 1,5 do 2,5 let
09.30 - 11.00
Od 14.9.2021
Paci pacLektorka Lenka Šeráková
09.45
10.00
Mrňousci II
Cvičení pro děti 20 - 30 měsíců
10.00 - 10.45
v žirafím Rejdišti, od 16.9.2021
Mrňousci IILektorka Mirka Šmardová
10.15
10.30
10.45
11.00
Zpívánkový taneček
Taneční kroužek pro děti 2 - 3 roky
11.00 - 11.45
v žirafím Rejdišti, od 16.9.2021
Zpívánkový tanečekLektorka Mirka Šmardová
11.15
11.30
11.45
16.00
Akrobatická jóga pro rodiče s dětmi
Akrobatická jóga pro rodiče s dětmi 4 - 12 let
16.00 - 17.00
Začíná se 15.9.2021
16.15
16.30
16.45

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
09.00
Morning english for parents
Pro rodiče
09.00 - 10.00
Začíná se 13.9.2021
Morning english for parentsLektor Joseph Hoffman
Coworking s hlídáním
Sdílený pracovní prostor
09.00 - 12.00
od 24.9.2021
Coworking s hlídánímNutné přihlášení a registrace předem na našem webu
09.15
09.30
09.45
10.00
10.15
10.30
10.45
11.00
11.15
11.30
11.45
17.00
Rehabilitační cvičení SM systém I
Pro dospělé
17.00 - 18.00
Začíná se 20.9.2021
17.15
Angličtina pro věčné začátečníky
Pro dospělé
17.15 - 18.15
Začíná se 29.9.2021

Yoga Vinyasa
Kurz fitness jógy pro dospělé
17.30 - 18.30
Začíná se 15.9.2021
Yoga VinyasaLektorka Dorka Špalková
17.30
17.45
Orientální tanec pro začátečníky
Orientální tanec pro začátečníky
17.45 - 18.45
Začíná se 23.9.2021
18.00
Rehabilitační cvičení SM systém II
Pro dospělé
18.00 - 19.00
Začíná se 20.9.2021

18.15
18.30
Power joga
Pro dospělé
18.30 - 19.30
Od 15.9.2021, koná se v Lišce
Power jogaLektorky Soňa Smržová a Jana Ježová

Anglická konverzace s rodilými mluvčími
Pro dospělé
19.00 - 20.00
od 22.9.2021
18.45
Keramika pro dospělé
Pro dospělé
18.45 - 20.15
Koná se cca 1x3 týdny, zahájení 7.9.2021
Keramika pro dospěléLektorka Daniela Matejovičová
19.00
Rehabilitační cvičení SM systém III
Pro dospělé
19.00 - 20.00
Začíná se 20.9.2021

Bylinkový cyklus pro ženy
Pro ženy a dívky
19.00 - 20.30
Začíná se 7.10.2021
Bylinkový cyklus pro ženyLektorka Radka Machátová
19.15
19.30
19.45
20.00
20.15
No events available!