Rozvrh aktivit

 

Kurzy pro rodiče s dětmi

 

Kurzy pro dospělé

 

Kurzy pro děti

 

 

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
09.00
Coworking s hlídáním
Sdílený pracovní prostor
09.00 - 12.00
Nutné přihlášení a registrace předem na našem webu

Žirafí rejdiště
Volná herna pro rodiče s dětmi
09.00 - 12.00
Žirafí rejdištěNutná registrace předem
09.15
09.30
09.45
10.00
Mrňousci II
Cvičení pro děti 20 - 30 měsíců
10.00 - 10.45
v žirafím Rejdišti, od 20.5.2020
Mrňousci IILektorka Mirka Šmardová
10.15
10.30
10.45
11.00
Žížalí taneček
Taneční kroužek pro děti 2 - 3 roky
11.00 - 11.45
v žirafím Rejdišti, od 20.5.2020
Žížalí tanečekLektorka Mirka Šmardová
11.15
11.30
11.45
13.30
Keramika pro děti
Pro děti 5-14 let
13.30 - 15.00
Od 9.6.2021
Keramika pro dětiLektorka Daniela Matějovičová

Gymnastika
Pro děti 6-12 let
14.15 - 15.15
Začíná se 16.9.2020
GymnastikaLektorka Mirka Šmardová
13.45
14.00
14.15
14.30
14.45
15.00
15.45
Taneční skupina Crazy pompons baby
dívky od 4 do 6 let
15.45 - 16.30
od 15.9.2020
Taneční skupina Crazy pompons babyLektorka Mirka Šmardová
16.00
Po stopách přírody I
Přírodovědný kroužek pro děti 4-6 let
16.00 - 16.45
Od 5.10.2020
Po stopách přírody ILektorky Monika Krolová, Jana Kosourová
16.15
16.30
Outdoorový Sportík
Sportovní kroužek pro děti 4 - 8 let
16.30 - 17.15
Koná se na hřišti za Sokolovnou od 19.5.2021
Outdoorový SportíkLektorky Lenka a Niky Prudíkovy
Výtvarný kurz
Pro děti od 12 let
16.30 - 18.30
od 21.5.2021
Výtvarný kurzLektorka Eva Dvořáková
16.45
Slavíček I
Folklórní kroužek pro děti 3 - 6 let
16.45 - 17.30
od 15.9.2020
Slavíček ILektorka Mirka Šmardová
17.00
Po stopách přírody II
Pro děti od 7 do 11 let
17.00 - 17.45
od 14.9.2020
Po stopách přírody IILektoři Monika Krolová, Dušan Kosour

Rehabilitační cvičení SM systém I
Pro dospělé
17.30 - 18.30
Začíná se 14.9.2020
Berušky
Taneční kroužek pro děti 3-6 let
17.00 - 17.45
od 17.9.2020
BeruškyLektorky Mirka Šmardová a Miriam Šerá
17.15
17.30
Slavíček II
Folklórní kroužek pro děti 7 - 12 let
17.40 - 18.25
od 15.9.2020
Slavíček IILektorka Mirka Šmardová
17.45
18.00
18.15
18.30
Rehabilitační cvičení SM systém II
Pro dospělé
18.30 - 19.30
Začíná se 14.9.2020

Keramika pro dospělé
Pro dospělé
18.30 - 20.00
Dvě lekce: 7.6.2021, 21.6.2021
Keramika pro dospěléLektorka Daniela Matějovičová
Yoga Vinyasa
Kurz fitness jógy pro dospělé
18.30 - 19.30
Začíná se 16.9.2020
Yoga VinyasaLektorka Dorka Špalková
18.45
19.00
Čchi-kung pro pokročilé
Relaxační cvičení pro dospělé
19.00 - 20.30
od 17.9.2020
Čchi-kung pro pokročiléLektorka Silva Hladká
19.15
19.30
19.45
20.00
20.15

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
13.30
Keramika pro děti
Pro děti 5-14 let
13.30 - 15.00
Od 9.6.2021
Keramika pro dětiLektorka Daniela Matějovičová

Gymnastika
Pro děti 6-12 let
14.15 - 15.15
Začíná se 16.9.2020
GymnastikaLektorka Mirka Šmardová
13.45
14.00
14.15
14.30
14.45
15.00
15.45
Taneční skupina Crazy pompons baby
dívky od 4 do 6 let
15.45 - 16.30
od 15.9.2020
Taneční skupina Crazy pompons babyLektorka Mirka Šmardová
16.00
Po stopách přírody I
Přírodovědný kroužek pro děti 4-6 let
16.00 - 16.45
Od 5.10.2020
Po stopách přírody ILektorky Monika Krolová, Jana Kosourová
16.15
16.30
Outdoorový Sportík
Sportovní kroužek pro děti 4 - 8 let
16.30 - 17.15
Koná se na hřišti za Sokolovnou od 19.5.2021
Outdoorový SportíkLektorky Lenka a Niky Prudíkovy
Výtvarný kurz
Pro děti od 12 let
16.30 - 18.30
od 21.5.2021
Výtvarný kurzLektorka Eva Dvořáková
16.45
Slavíček I
Folklórní kroužek pro děti 3 - 6 let
16.45 - 17.30
od 15.9.2020
Slavíček ILektorka Mirka Šmardová
17.00
Po stopách přírody II
Pro děti od 7 do 11 let
17.00 - 17.45
od 14.9.2020
Po stopách přírody IILektoři Monika Krolová, Dušan Kosour
Berušky
Taneční kroužek pro děti 3-6 let
17.00 - 17.45
od 17.9.2020
BeruškyLektorky Mirka Šmardová a Miriam Šerá
17.15
17.30
Slavíček II
Folklórní kroužek pro děti 7 - 12 let
17.40 - 18.25
od 15.9.2020
Slavíček IILektorka Mirka Šmardová
17.45
18.00
18.15

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
09.00
Žirafí rejdiště
Volná herna pro rodiče s dětmi
09.00 - 12.00
Žirafí rejdištěNutná registrace předem
09.15
09.30
09.45
10.00
Mrňousci II
Cvičení pro děti 20 - 30 měsíců
10.00 - 10.45
v žirafím Rejdišti, od 20.5.2020
Mrňousci IILektorka Mirka Šmardová
10.15
10.30
10.45
11.00
Žížalí taneček
Taneční kroužek pro děti 2 - 3 roky
11.00 - 11.45
v žirafím Rejdišti, od 20.5.2020
Žížalí tanečekLektorka Mirka Šmardová
11.15
11.30
11.45

Čtvrtek

Pátek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
09.00
Coworking s hlídáním
Sdílený pracovní prostor
09.00 - 12.00
Nutné přihlášení a registrace předem na našem webu
09.15
09.30
09.45
10.00
10.15
10.30
10.45
11.00
11.15
11.30
11.45
17.30
Rehabilitační cvičení SM systém I
Pro dospělé
17.30 - 18.30
Začíná se 14.9.2020
17.45
18.00
18.15
18.30
Rehabilitační cvičení SM systém II
Pro dospělé
18.30 - 19.30
Začíná se 14.9.2020

Keramika pro dospělé
Pro dospělé
18.30 - 20.00
Dvě lekce: 7.6.2021, 21.6.2021
Keramika pro dospěléLektorka Daniela Matějovičová
Yoga Vinyasa
Kurz fitness jógy pro dospělé
18.30 - 19.30
Začíná se 16.9.2020
Yoga VinyasaLektorka Dorka Špalková
18.45
19.00
Čchi-kung pro pokročilé
Relaxační cvičení pro dospělé
19.00 - 20.30
od 17.9.2020
Čchi-kung pro pokročiléLektorka Silva Hladká
19.15
19.30
19.45
20.00
20.15

Pondělí

Úterý

Čtvrtek

Pátek

No events available!