Rozvrh aktivit

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
09.00
Cvičení s miminky I
Pro rodiče s dětmi 6 - 9 měsíců
09.00 - 09.45
od 25.9.2018
Cvičení s miminky ILektorka Hanka Filipová
Mrňousci I
Cvičení pro rodiče s dětmi 12 - 20 měsíců
09.00 - 09.45
od 20.9.2018
Mrňousci ILektorka Mirka Šmardová
09.15
Volná herna
Pro rodiče s dětmi
09.15 - 11.30
Začátek volné herny od 21.9.2018
09.30
Robátka
Hravé cvičení pro rodiče s dětmi 1-2 roky
09.30 - 10.30
Od 24.9.2018
RobátkaLektorka Lenka Šeráková
09.45
10.00
Cvičení s miminky II
Pro děti 2 - 6 měsíců
10.00 - 10.45
od 25.9.2018
Cvičení s miminky IILektorka Hanka Filipová
Procházky a cvičení s kočárky
Pro dospělé s dětmi v kočárku
10.00 - 11.00
Koná se v přírodě, sraz u Sokolovny
Procházky a cvičení s kočárkyKontaktní osoba Ivana Jiráková

Čáry máry
Výtvarný kroužek pro rodiče s dětmi 2 - 5 let
10.30 - 11.30
Od 3.10.2018
Čáry máryLektorky Daniela Matejovičová a Šárka Kučerová
Mrňousci II
Cvičení pro rodiče s dětmi 20 - 30 měsíců
10.00 - 11.00
od 20.9.2018
Mrňousci IILektorka Mirka Šmardová
10.15
10.30
10.45
11.00
Cvičení po porodu
11.00 - 11.45
Od 25.9.2018
Cvičení po poroduLektorka Hanka Filipová
11.15
11.30
15.30
Výtvarný kurz
Pro dospělé a děti od 10 let
15.30 - 18.00
od 5.10.2018
Výtvarný kurzLektorka Tamara Vlčková
15.45
Divadelní zpívánky
Hudebně-dramatický kroužek, 4 - 6 let
15.45 - 16.45
Od 17.9.2017
Divadelní zpívánkyLektorka Anežka Habancová
Roztleskávačky Crazy pompons baby
dívky od 4 do 6 let
15.45 - 16.30
od 25.9.2018
Roztleskávačky Crazy pompons babyLektorka Mirka Šmardová
16.00
Sportík I
Sportovní kroužek pro děti 3 - 4 roky
16.00 - 16.45
Koná se v tělocvičně Sokolovny
Sportík ILektoři Jan Prudík, Klára Mrkosová

Akrobatická jóga pro rodiče s dětmi
Akrobatická jóga pro rodiče s dětmi 4 - 12 let
16.00 - 16.55
Začíná se 26.9.2018
Akrobatická jóga pro rodiče s dětmiLektorka Dorka Vašíčková

Sportík II
Sportovní kroužek pro děti 5 - 6 let
16.45 - 17.30
Koná se v tělocvičně Sokolovny
Sportík IILektoři Jan Prudík, Klára Mrkosová

Stopaři
Oddíl Ligy lesní moudrosti pro děti 6 - 7 let
17.00 - 18.00
od 19.9.2018
StopařiVedou starší děti z oddílu Puštíků pod dohledem Pavly Hažmukové

Yoga Vinyasa
Kurz fitness jógy pro dospělé
17.00 - 18.00
Začíná se 26.9.2018
Yoga VinyasaLektorka Dorka Vašíčková
16.15
Berušky
Taneční kroužek pro děti 3-6 let
16.15 - 17.00
od 20.9.2018
BeruškyLektorka Mirka Šmardová
16.30
16.45
Slavíček I
Folklórní kroužek pro děti 3 - 6 let
16.45 - 17.30
od 25.9.2018
Slavíček ILektorka Mirka Šmardová
17.00
Po stopách přírody
Přírodovědný kroužek pro děti 4-7 let
17.00 - 18.00
Od 17.9.2018
Po stopách přírodyLektorka Monika Krolová
17.15
17.30
Slavíček II
Folklórní kroužek pro děti 7 - 12 let
17.40 - 18.25
od 25.9.2018
Slavíček IILektorka Mirka Šmardová
Street dance
Street dance pro děti 9 - 13 let
17.30 - 18.30
od 20.9.2018
Street danceLektorka Julie Kuběnová
17.45
18.00
18.15
18.30
Power joga a kondiční cvičení
Pro dospělé
18.30 - 19.30
Od 19.9.2018, koná se v Lišce
Power joga a kondiční cvičeníLektorky Soňa Smržová a Jana Ježová

Anglická konverzace s rodilými mluvčími
Pro dospělé
19.00 - 20.00
od 3.10.2018
18.45
19.00
Kurz šití
Pro dospělé
19.00 - 21.30
od října 2018
Kurz šitíLektorka Zuzka Čížková
Čchi-kung pro pokročilé
Relaxační cvičení pro dospělé
19.00 - 20.30
od 20.9.2018
Čchi-kung pro pokročiléLektorka Jana Skládanková
19.15
19.30
19.45
20.00
20.15
20.30
20.45
21.00
21.15

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
15.45
Divadelní zpívánky
Hudebně-dramatický kroužek, 4 - 6 let
15.45 - 16.45
Od 17.9.2017
Divadelní zpívánkyLektorka Anežka Habancová
Roztleskávačky Crazy pompons baby
dívky od 4 do 6 let
15.45 - 16.30
od 25.9.2018
Roztleskávačky Crazy pompons babyLektorka Mirka Šmardová
16.00
Sportík I
Sportovní kroužek pro děti 3 - 4 roky
16.00 - 16.45
Koná se v tělocvičně Sokolovny
Sportík ILektoři Jan Prudík, Klára Mrkosová
16.15
Berušky
Taneční kroužek pro děti 3-6 let
16.15 - 17.00
od 20.9.2018
BeruškyLektorka Mirka Šmardová
16.30
16.45
Slavíček I
Folklórní kroužek pro děti 3 - 6 let
16.45 - 17.30
od 25.9.2018
Slavíček ILektorka Mirka Šmardová
Sportík II
Sportovní kroužek pro děti 5 - 6 let
16.45 - 17.30
Koná se v tělocvičně Sokolovny
Sportík IILektoři Jan Prudík, Klára Mrkosová

Stopaři
Oddíl Ligy lesní moudrosti pro děti 6 - 7 let
17.00 - 18.00
od 19.9.2018
StopařiVedou starší děti z oddílu Puštíků pod dohledem Pavly Hažmukové
17.00
Po stopách přírody
Přírodovědný kroužek pro děti 4-7 let
17.00 - 18.00
Od 17.9.2018
Po stopách přírodyLektorka Monika Krolová
17.15
17.30
Slavíček II
Folklórní kroužek pro děti 7 - 12 let
17.40 - 18.25
od 25.9.2018
Slavíček IILektorka Mirka Šmardová
Street dance
Street dance pro děti 9 - 13 let
17.30 - 18.30
od 20.9.2018
Street danceLektorka Julie Kuběnová
17.45
18.00
18.15

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
09.00
Cvičení s miminky I
Pro rodiče s dětmi 6 - 9 měsíců
09.00 - 09.45
od 25.9.2018
Cvičení s miminky ILektorka Hanka Filipová
Mrňousci I
Cvičení pro rodiče s dětmi 12 - 20 měsíců
09.00 - 09.45
od 20.9.2018
Mrňousci ILektorka Mirka Šmardová
09.15
Volná herna
Pro rodiče s dětmi
09.15 - 11.30
Začátek volné herny od 21.9.2018
09.30
Robátka
Hravé cvičení pro rodiče s dětmi 1-2 roky
09.30 - 10.30
Od 24.9.2018
RobátkaLektorka Lenka Šeráková
09.45
10.00
Cvičení s miminky II
Pro děti 2 - 6 měsíců
10.00 - 10.45
od 25.9.2018
Cvičení s miminky IILektorka Hanka Filipová
Procházky a cvičení s kočárky
Pro dospělé s dětmi v kočárku
10.00 - 11.00
Koná se v přírodě, sraz u Sokolovny
Procházky a cvičení s kočárkyKontaktní osoba Ivana Jiráková

Čáry máry
Výtvarný kroužek pro rodiče s dětmi 2 - 5 let
10.30 - 11.30
Od 3.10.2018
Čáry máryLektorky Daniela Matejovičová a Šárka Kučerová
Mrňousci II
Cvičení pro rodiče s dětmi 20 - 30 měsíců
10.00 - 11.00
od 20.9.2018
Mrňousci IILektorka Mirka Šmardová
10.15
10.30
10.45
11.00
11.15
16.00
Akrobatická jóga pro rodiče s dětmi
Akrobatická jóga pro rodiče s dětmi 4 - 12 let
16.00 - 16.55
Začíná se 26.9.2018
Akrobatická jóga pro rodiče s dětmiLektorka Dorka Vašíčková
16.15
16.30
16.45

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
11.00
Cvičení po porodu
11.00 - 11.45
Od 25.9.2018
Cvičení po poroduLektorka Hanka Filipová
11.15
11.30
15.30
Výtvarný kurz
Pro dospělé a děti od 10 let
15.30 - 18.00
od 5.10.2018
Výtvarný kurzLektorka Tamara Vlčková
15.45
16.00
16.15
16.30
16.45
17.00
Yoga Vinyasa
Kurz fitness jógy pro dospělé
17.00 - 18.00
Začíná se 26.9.2018
Yoga VinyasaLektorka Dorka Vašíčková
17.15
17.30
17.45
18.15
18.30
Power joga a kondiční cvičení
Pro dospělé
18.30 - 19.30
Od 19.9.2018, koná se v Lišce
Power joga a kondiční cvičeníLektorky Soňa Smržová a Jana Ježová

Anglická konverzace s rodilými mluvčími
Pro dospělé
19.00 - 20.00
od 3.10.2018
18.45
19.00
Kurz šití
Pro dospělé
19.00 - 21.30
od října 2018
Kurz šitíLektorka Zuzka Čížková
Čchi-kung pro pokročilé
Relaxační cvičení pro dospělé
19.00 - 20.30
od 20.9.2018
Čchi-kung pro pokročiléLektorka Jana Skládanková
19.15
19.30
19.45
20.00
20.15
20.30
20.45
21.00
21.15
No events available!