Výtvarný kurz

Výtvarný kurz

Kurz je určen pro děti od cca 12 let a  je zaměřený hlavně na procvičování kresby tužkou. Vyzkoušíte si tvorbu zátiší, portrétu, postavy a ilustrace a názorně si ukážeme, jak se dá pracovat s technikou kresby a kompozicí obrazu. Řekneme si něco o perspektivě a anatomii a aby nešlo jen o nudnou teorii, ukážeme si  i cvičení pro jistější ruku při kresbě, či jednoduché kreslící hry, při kterých nikdo nemusí tvrdit, že kreslit neumí.

Lektorka:  Eva Dvořáková – vystudovala obor vědecké ilustrace v Brně a obor animace na UTB ve Zlíně.

Kdy:   pátek 16:30-18:30  (začíná se 21. 5. 2021). 

Kde:    v prostorách RC Žirafa, Fügnerovo nábřeží 129,  Bílovice nad Svitavou 

Cena:

  • předplatné 840,-Kč / 6 lekcí /  členové RC Žirafa
  • předplatné 960,-Kč / 6 lekcí /  ostatní

K dispozici bude: základní kreslící a malířské potřeby 

Přihlášení na kroužek ZDE.

Kroužek se uskuteční při přihlášení min. 6 osob.  Bude probíhat v režimu 3 osoby v jedné místnosti + lektor, aby byly splněny podmínky aktuálních protiepidemických opatření.

Přihlášení do kroužku je závazné. Forma platby – převodem po ukončení aktivity na základě e-mailu s výší platby. Vzhledem k epidemiologické situaci volíme platbu až po realizaci s tím, že lekce, které se neuskuteční z důvodu zpřísnění opatření proti koronaviru nebo budou odvolány z naší strany (nemoc lektora, velmi nepříznivé počasí atp.), nebudou účtovány. Děkujeme za pochopení. Ohledně platby budete individuálně kontaktováni.