Výtvarný kurz

Výtvarný kurz

Kurz je určen pro každého, kdo rád tvoří a je otevřen prozkoumání nových obzorů. Cílem je radost z tvorby i z nových poznatků. Pod vedením lektorky se seznámíte se základními výtvarnými technikami, stavbou obrazu, kompozicí i s tím, co nabízí barevná skladba. Vyzkoušíte malovat i kreslit na velké formáty nebo třeba spolupracovat na společném obraze. Náplní budou studie i volná tvorba. Ke každému z účastníků bude lektorka přistupovat individuálně tak, aby se zabýval tím, co je pro něj potřebné, či co jej baví a zajímá.

Lektorka:  MgA. Tamara Vlčková  – vystudovala Střední uměleckoprůmyslovou školu v Uherském Hradišti, obor užitá malba, absolvovala Fakultu výtvarných umění VUT v Brně v Ateliéru malířství 2, v průběhu studia také půlroční stáž v Listaháskóli Íslands v Reykjavíku na Islandu.

Kdy:   pátek 15:30-18:00  (začíná se 5. 10. 2018). V případě zájmu většího počtu účastníků může být začátek posunut na 16:00.

Kde:    v prostorách RC Žirafa, Žižkova 600, Bílovice nad Svitavou (2. patro obchodního domu)

Cena:

  • předplatné 1.250,-Kč / 10 lekcí + 1 zdarma

K dispozici bude: základní kreslící a malířské potřeby 

Kontakt pro přihlášení: info@zirafa-bilovice.cz , tel.: 777 677 209. Kurz bude otevřen v případě přihlášení minimálně 4 zájemců.