Bylinkový cyklus pro ženy

Bylinkový cyklus pro ženy

Zcela nově jsme pro vás v Žirafě ve spolupráci se zkušenou lektorkou Radkou Machátovou připravili Podzimní bylinkový cyklus pro ženy – kdo jsem?

Podzimní bylinkový cyklus je určen ženám, které se chtějí vydat na příjemnou cestu poznávání sebe sama s pomocí vlastností bylinek a květů (využívat budeme barvy, tvary, typické vlastnosti a vůni). Každá lekce bude obsahovat téma, které nám postupně odhalí  kousek o nás samotných, nebo alespoň, jak dané téma vnímáme ve svém životě. Některé lekce budou doplněny o květinové rituály a na závěr se budeme věnovat meditacím a relaxačním technikám.

Komu bychom kurz doporučili? ..ženám, které se chtějí naučit podporovat v sobě tvořivou ženskou sílu…ženám, které chtějí sdílet své zkušenosti… ženám, které hledají uvědomění poselství různých životních zastavení… ženám, které chtějí nahlédnout do svých duší skrze meditační a relaxační techniky…
 

Lektorka:   Mgr. Radka Machátová (lektorka s dlouholetou pedagogickou praxí, která se zabývá osobnostním rozvojem a psychosomatikou, studentka farmaceutické fakulty v oboru Léčivé rostliny, absolventka kurzů Klasická sportovní masáž, Aromaterapie I., Aromaterapie – 4 roční období, Bachovy esence – level 1.)

Kdy:   čtvrtek 19:00-20:30  (začíná se 7. 10. 2021). 

Kde:    v prostorách RC Žirafa, místnost Rejdiště, Fügnerovo nábřeží 129, Bílovice nad Svitavou

Cena:

  • 1500 Kč / 10 lekcí / člen RC Žirafa
  • 1650 Kč / 10 lekcí / ostatní

Kurz se otevře při minimálním počtu 5 přihlášených, maximum je 10 žen.

Přihlášení na kurz prostřednictvím formuláře ZDE.