Akrobatická jóga pro rodiče s dětmi

Akrobatická jóga pro rodiče s dětmi

Ideální způsob jak trávit čas s dětmi, zůstat ve formě a získat společné zážitky. Během lekcí si aktivně zacvičí rodiče i děti. Spojení yogy s prvky párové akrobacie tvoří harmonické cvičení, díky kterému zapomenete na každodenní starosti a budete se soustředit pouze na sebe, své tělo a svého parťáka. Kurzy jsou určené pro  všechny děti od 4 do 12 let bez rozdílu fyzické kondice,  sportující i úplné začátečníky (s důrazem na zdravý fyzický rozvoj dětí),  děti, které potřebují upevnit správné držení těla. 
Díky cvičení se u dětí zvyšuje síla, pružnost, koordinace a uvědomění těla, zlepšuje se jejich smysl pro klid a kvalita odpočinku. Během cvičení dochází ke zklidnění nervového systému, posílení obranyschopnosti těla, posílení svalů a současně děti zapojují svou mysl k hlubšímu poznání.

Lektorka: Dorka Vašíčková – lektorka fitness jógy a párové akrobacie, která se dále věnuje aktivitám typu flyjóga, Ashtanga vinyasa jóga, pole dance, aerial hoop, aerial silks, kruhovým a balančním cvičením a rehabilitačnímu cvičení.

Kdy:       středa  16:00 – 16:55 (začíná se 26.9.2018)

Kde:      v prostorách RC Žirafa, Žižkova 600, Bílovice nad Svitavou (2. patro obchodního domu)

Cena:

  • předplatné 1100,-Kč / 10 lekcí  / pár

Kontakt pro přihlášení: info@zirafa-bilovice.cz , tel.: 777 677 209. Kurz bude otevřen při přihlášení minimálně 6-ti párů.