OBcházky

Líbily se vám bílovické OB vycházky?

Pak možná uvítáte novou pravidelnou aktivitu, kterou pro vás a vaše děti chystá naše aktivní lektorka, duše OB vycházek, Lucka Matulová.

Kdy: nejčastěji v úterky, duben - květen 2021 (sleduje, prosím, aktuality níže, Lucka tam bude zveřejňovat všechny případné změny termínů.)

Kde: v okolí Bílovic nad Svitavou

Za kolik: dobrovolný příspěvek

Těšit se můžete na krátké orienťáčky v lese i po sídlišti, seznámení s mapou, hledání zvířátek v lese, překážkové tratě podle fáborků - prostě aby se děti přestaly bát pohybu v těžším terénu a pořádně si přírodu "osahaly".

Kroužek je určený pro děti od 3 do 8 let v doprovodu rodičů. Vzhledem k epidemiologické situaci bohužel nebude možné (alespoň ze začátku) společné setkávání jako u klasického kroužku, tato aktivita bude individuální a bude vyžadovat účast a zapojení rodičů.

Kroužek bude volný, určitě není povinné účastnit se všech OBcházek, rádi bychom Vás ale poprosili, zda byste vždy svoji účast vyplnili do tabulky (viz odkaz na Registraci výše), a to i zpětně nebo pokud se k někomu připojíte v průběhu trasy. Registrace je vzhledem k aktuálním opatřením nutná na každou OBcházku zvlášť.

Upřesnění ohledně ceny: OBcházky, stejně jako všechny předchozí OB aktivity, jsou bezplatné. Pokud se vám však vycházky líbí a rádi byste podpořili RC Žirafa, kterému teď chybí hlavní příjem z kroužků a členských příspěvků, můžete poslat libovolný příspěvek na účet RC.

Číslo účtu: 2701046780/2010, do předmětu pište, prosím, "OBcházky + jméno", VS: 8080.
Z těchto peněz se zároveň pokryje spotřební materiál, příp. ztracené (ukradené) lampionky a kleště.

Pro více informací nás můžete kontaktovat na info@zirafa-bilovice.cz nebo se zeptat přímo Lucky Matulové na tel. 724 209 298.

Ať jsou pro Vás nové OBcházky příjemným zpestřením všedních dní Vám přeje

Vaše Žirafa

Rodinné centrum Žirafa je podporováno obcí Bílovice nad Svitavou. Aktivity projektu jsou podpořeny Jihomoravským krajem a Ministerstvem práce a sociálních věcí z dotačního programu Rodina.