Pozór, jedu – DNES SE NEKONÁ

pozor jedu2

Pozór, jedu aneb závody bezmotorových vozidel

Z DŮVODU NEPŘÍZNIVÉHO POČASÍ ODLOŽENO !

Kdy: ve středu 22.5.2019 od 16:00 hod.

Kde: na hřišti za Sokolovnou

Srdečně zveme všechny malé závodníky na legendární závody bezmotorových vozidel všeho druhu Pozór, jedu.

Od 16:00 proběhne registrace účastníků, při které děti obdrží startovní čísla a budou rozděleny do skupin. Samotné závody propuknou v 16:30. Vstupné je dobrovolné. Neváhejte, seřiďte malým závodníkům „závodní stroje“ a přijďte si zasoutěžit!

POKUD BUDE POČASÍ NESTÁLÉ A NEBUDETE SI JISTI, ZDA SE AKCE KONÁ, ZKOTROLUJTE SI PROSÍM PŘED ODCHODEM NA ZÁVODY MAILOVOU POŠTU. V PŘÍPADĚ, ŽE SE AKCE BUDE RUŠIT, NEBO PŘESOUVAT NA NÁHRADNÍ TERMÍN, BUDEME O TOM INFORMOVAT MAILEM.

Akce je pořádána ve spolupráci s TJ Sokol Bílovice nad Svitavou a za podpory SK Radiosport Bílovice nad Svitavou.

Těšíme se na vás!

PROSBA O POMOC: Chtěli bychom touto cestou požádat všechny rodiče malých závodníků (popř. prarodiče či známé), kteří by byli ochotni pomoci se zajištěním akce na místě, aby se nám co nejdříve přihlásili na e-mail: info@zirafa-bilovice.cz .Jedná se o pomoc s přípravou trati (od cca 15:00) a dále od 16:00 s registrací závodníků, měřením času, vyhodnocením atd. Po skončení akce uvítáme také pomoc s úklidem (stačí i dílčí pomoc).

Předem děkujeme za nabídnutou pomoc a věříme, že se nás sejde dostatek, aby vše probíhalo hladce a děti si závody co nejvíce užily.