Individuální výchovné poradenství

výchovné poradenství

Individuální výchovné poradenství

Kdy: pátky od 19:30 hod. nebo neděle podvečer / večer (časy a termíny dle domluvy)

Kde: RC Žirafa Bílovice, z. s., Žižkova 600, Bílovice nad Svitavou

Cílem poradenství je nabídnout rodičům konzultace možných přístupů a postupů při obtížích v oblasti výchovy a vzdělávání dětí. Možnost konzultací týkajících se všeho, co tíží vás nebo vaše dítě, od známek ve škole až po náročné rozvodové situace.

Každé dítě je unikát a stejně tak jedinečná je výchova rodiče, který si přeje, aby bylo jeho dítě šťastné. Cíl je jasný, jen metody, které rodič volí k jeho dosažení, se nemusí setkat s chtěnou odezvou na obou stranách. Poradenství je možností získat náhled na situaci, která trápí rodiče či dítě, hledat cestu k jejímu řešení a posílit vědomí, že každý z nás má v sobě zdroje, jak zvládnout vše, co potřebuje.

Lektorka Mgr. Kateřina Križanová – vystudovala psychologii na Fakultě sociálních studií v Brně. Během studia dlouhodobě spolupracovala s Institutem výzkumu dětí, mládeže a rodiny. Před rodičovskou dovolenou pracovala jako psycholog v PPP, nyní je psycholožkou na ZŠ Tyršova v Brně. Nejcennějším zdrojem zkušeností pro praxi jsou její dvě dcery.

Cena 80,-Kč/setkání (60 minut)

Přihlášení a domluva termínů na kontaktech: info@zirafa-bilovice.cz nebo na tel. 777 677 209.