Individuální kariérové poradenství

Individuální kariérové poradenství – domluva termínů dle Vašich časových možností – vede Mgr. Bc. Petra Kuhejdová Halířová

I v roce 2018 bychom  v Žirafě rádi nabídli zájemcům individuální kariérové poradenství

Vracíte se do práce po rodičovské dovolené a potřebujete se zorientovat na trhu práce? Chcete změnit zaměstnání? Nebo jste absolvent a rozhodujete se, jakým směrem se vydat, abyste vystavěli svou budoucí kariéru? Pak možná oceníte setkání s Mgr. Bc. Petrou Kuhejdovou Halířovou, která vás provede aktuální situací na trhu práce. Pomůže vám zvážit a uvědomit si vlastní možnosti i konzultovat pracovně-právní problematiku vztahující se k situaci zaměstnanec = rodič, možnosti úpravy pracovních úvazků a pracovní doby. Součástí poradenství bude konzultace konkrétních CV nebo pomoc při jeho sepsání, dle zájmu psychodiagnostika (k určení vaší optimální pracovní orientace) a simulace výběrového pohovoru.

Lektorka Mgr. Bc. Petra Kuhejdová Halířová – vystudovala Filozofickou fakultu a Fakultu sociálních studií v Brně. 10 let působila na Fakultě elektrotechnické ČVUT jako odborná asistentka předmětu Manažerská psychologie a jako kariérová poradkyně v Poradenském středisku pro studenty. Od roku 2011 se věnuje kariérovému poradenství v CRSP.

Cena: 80,-Kč/os/setkání

Zájemce prosíme o přihlášení na mail: info@zirafa-bilovice.cz . Při přihlášení prosím uvádějte tel. kontakt a termíny, které pro setkání preferujete. Děkujeme.